Whatsapp - ja 5 alternativa per te komunikuar edhe me mire

 • Publikuar në apps

Whatsapp, programi per celular qe mundeson komunikimin me mesazhe text dhe zanore u ble para disa ditesh nga Facebook. Kjo gje nuk i ka pelqyer shume prej perdoruesve te Whatsapp qe kane frike se kontaktet e tyre telefonike do te perdoren nga facebook per qellime te ndryshme qe cenojne privatesine tone.

Pas asaj te mbremshmes qe Whatsapp shkoi ne tilt, u bllokua dhe nuk mundesonte me komunikimin, eshte nje shenje e qarte qe facebook po ben nderhyrjet e veta.

Ju patem thene qe do t'ju servirnim alternativa te ketij programi qe mundesohen nga programe te tjera qe ndoshta kane edhe me teper funksione se Whatsapp.

Ju senjalizojme pra 5 alternativa per Whatsapp.

Lexo më tepër...

Facebook blen WhatsApp per 19 miliard dollar

Kontrata e firmosur do ti lejoje aplikacionit whatsapp te punoje ne menyre te pavarur dhe te mbaje marken e vet. Ky app ka 450 milion perdorues ne muaj dhe rreth 70% e tyre e perdor çdo dite.

 

Facebook blen WhatsApp,  app popullor qe i mundeson perdoruesve te dergojne mesazhe falas ne interntet, duke mos qene te limituar nga kompanite

Lexo më tepër...
Rregjistrohu në këtë RSS feed

DASMA JUAJ

Kameraman Profesionist
Cilesia dhe puna e
STUDIO RISTYLE do
tju beje qe ky emer tju
mbese ne mendje per
te pasur kenaqesine
qe te na zgjidhni dhe
ne eventet pasuese.
StudioRistyle -
www.ristyle.ecaty.com

 • 431 post type
  1. Hot News
  2. Tags
  3. Comments
  Nuk keni ide te mira? Punoni me dike qe i ka.

  Hits:182

  Gezuar Pashket

  Hits:195

  bukuria e fermave shqiptare

  Hits:299

  Hits:423

  Bananja ben mire per shendetin - Ja pse!

  Hits:381

  RoomScan - Krijojme planimetrine e shtepise me kete app per iphone

  Hits:153

  « February 2019 »
  Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
          1 2 3
  4 5 6 7 8 9 10
  11 12 13 14 15 16 17
  18 19 20 21 22 23 24
  25 26 27 28      

  Identifikohu or Krijo akount