Si te zgjidhni nje fotograf?

Si te zgjidhni nje Fotograf?

Zgjedhja e nje fotografi eshte shume e rendesishme per te pasur nje rezultat te mire me fotografite e fejeses, dasmes apo ditelindjes.
 Ne ditet e sotme jane perhapur shume aparaturat qe bejne fotografi dhe fotot mund ti beje kushdo edhe nje femije i vogel apo nje gjyshe.

Nese kemi nevoje per nje fotograf qe

Lexo më tepër...

Facebook blen WhatsApp per 19 miliard dollar

Kontrata e firmosur do ti lejoje aplikacionit whatsapp te punoje ne menyre te pavarur dhe te mbaje marken e vet. Ky app ka 450 milion perdorues ne muaj dhe rreth 70% e tyre e perdor çdo dite.

 

Facebook blen WhatsApp,  app popullor qe i mundeson perdoruesve te dergojne mesazhe falas ne interntet, duke mos qene te limituar nga kompanite

Lexo më tepër...
Rregjistrohu në këtë RSS feed

DASMA JUAJ

Kameraman Profesionist
Cilesia dhe puna e
STUDIO RISTYLE do
tju beje qe ky emer tju
mbese ne mendje per
te pasur kenaqesine
qe te na zgjidhni dhe
ne eventet pasuese.
StudioRistyle -
www.ristyle.ecaty.com

  1. Hot News
  2. Tags
  3. Comments
Nuk keni ide te mira? Punoni me dike qe i ka.

Hits:182

Gezuar Pashket

Hits:196

bukuria e fermave shqiptare

Hits:300

Hits:423

Bananja ben mire per shendetin - Ja pse!

Hits:382

RoomScan - Krijojme planimetrine e shtepise me kete app per iphone

Hits:153

« February 2019 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Identifikohu or Krijo akount