Gara e Motokroseve 24 Qershor Divjakë

  • Publikuar në ecaty

Gara e Motokroseve 24 Qershor Divjakë

Të dielën në datë 24 Qershor motorklubi Motocross Tirana në bashkëpunim me Kartodrom 3 dhe në mbështetje nga Bashkia Divjakë organizojnë garën për motokrose dhe supermoto në bregdetin e Divjakës.

Gara do të zhvillohet në një terren ranor të qëndrueshëm dhe do të jetë e vlefshme për pikët e kampionatit kombëtar për motokros dhe supermoto. Dita e shtunë para garës do të jetë e lirë dhe e disponueshme për prova nga ora 13.00 deri në orën 19.00. Regjistrimet për në garë do të bëhen të Dielën nga ora 08.00 deri në 09.00. Gara nis në orën 10.00. Për miqtë nga trevat shqiptare është vënë në dispozicion Hoteli që kushton 10 Euro nata (dhomë me tre shtretër). Të gjithë pjesëmarrësit që do të akomodohen nëpër hotele ju lutemi njoftoni 4 ditë përpara pasi sezoni i plazhit e vështirëson disponimin e hotelit.

Për informacione të mëtejshme ju lutemi kontaktoni në numrin +355692102682 ose vizito Eventin Zyrtar në Facebook të Motocross Tirana

Ju mirëpresim në këtë spektakël!

Lexo më tepër...
Rregjistrohu në këtë RSS feed

DASMA JUAJ

Kameraman Profesionist
Cilesia dhe puna e
STUDIO RISTYLE do
tju beje qe ky emer tju
mbese ne mendje per
te pasur kenaqesine
qe te na zgjidhni dhe
ne eventet pasuese.
StudioRistyle -
www.ristyle.ecaty.com

date">26 Korrik, 2015
  1. Hot News
  2. Tags
  3. Comments
Nuk keni ide te mira? Punoni me dike qe i ka.

Hits:183

Gezuar Pashket

Hits:196

bukuria e fermave shqiptare

Hits:300

Hits:423

Bananja ben mire per shendetin - Ja pse!

Hits:382

RoomScan - Krijojme planimetrine e shtepise me kete app per iphone

Hits:153

« February 2019 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Identifikohu or Krijo akount