Portokallija e Re!

  • Publikuar në ecaty

Siç e keni vene re edhe ju, kete vit  portokallia ka bere ndryshime. Ka nderruar prezantuesit me nje aktor te portokallise(Salsano Rrapi) dhe nje kengetare (Eneida Tarifa) qe te dy te rinj ne zanatin e ri qe i eshte caktuar. Por edhe pse nuk krahasohen me prezantuesit e vjeter te portokallise, keta te rinjte edhe se me disa veshtiresi gjate prezantimit, kane arritur te krijojne diçka te bukur, te bejne diçka ndryshe, te bejne diçka qe le shenje, dhe le te themi qe po tentojne dhe te bejne gjera me moral dhe po largohen pak nga pak nga humori i PAMORALSHEM qe gjithmone e ka karakterizuar. Ne fakt ne hapjen e sezonit te ri, prezantuesit kane deklaruar se çdo jave do te kete nje kenge per çdo qytet te shqiperise...dhe kete jave e kane filluar me

Lexo më tepër...

Hit Parade Italia

  • Publikuar në ecaty

Nese dikush nga ju ka nostalgji per muziken dhe kenget qe kane qene hite per jave, muaj e vite te tera ne radiot mbare botes. Nese dikush nga ju thote: Ah çfare kenge ka qene ajo qe doli atehere kur...(plotesojeni sipas deshires), por nuk me kujtohet titulli mor vlla...por me kujtohet qe ishte rreth vitit x, y etj.

E pra nese keni keto probleme qe nuk gjeni me titujt e kengeve qe shume ju kane pelqyer, ndoshta kur keni qene te vegjel, kur keni qene ne shkolle, fillore, te mesme, universitet  etj...e vetmja zgjidhje pra per ti gjetur pergjigje pyetjes suaj dhe te gjeni titujt e kengeve qe deshironi eshte te shkoni ne hit parade italia qe nuk ka vetem kenge italiane por permbledh hitet vit per vit ne itali(kenget me te pelqyera italiane dhe te huaja)

Hitet jane nga 1947 deri ne 2010

Ketu keni lidhjen vizitojeni po ju interesoi...HIT PARADE ITALIA

Lexo më tepër...
Rregjistrohu në këtë RSS feed

DASMA JUAJ

Kameraman Profesionist
Cilesia dhe puna e
STUDIO RISTYLE do
tju beje qe ky emer tju
mbese ne mendje per
te pasur kenaqesine
qe te na zgjidhni dhe
ne eventet pasuese.
StudioRistyle -
www.ristyle.ecaty.com

display: inline !important;
  1. Hot News
  2. Tags
  3. Comments
Nuk keni ide te mira? Punoni me dike qe i ka.

Hits:183

Gezuar Pashket

Hits:196

bukuria e fermave shqiptare

Hits:301

Hits:427

Bananja ben mire per shendetin - Ja pse!

Hits:382

RoomScan - Krijojme planimetrine e shtepise me kete app per iphone

Hits:155

« March 2019 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Identifikohu or Krijo akount