Gëzuar Shën Valentinin

 • Publikuar në ecaty

Shën Valentini apo festa e dashurisë siç quhet ndryshe është një nga festat më të pritura nga rinia kryesisht por edhe pse jo nga ata të moshuarit. Të rinjtë celebrojnë dashurinë e tyre të momentit dhe kjo feste është edhe si një shkrepse që e ndez dhe pasi zjarri të jetë ndezur, të rinjtë do ti hedhin dru për mos ta lënë të shuhet, dhe sa më tepër dru ti hedhin aq më tepër do të kenë për të kujtuar. Si të moshuarit që shohin të rinjtë dhe kujtojnë kohët e tyre. Si e ndezën atë zjarr dhe si nuk e lanë të shuhej.

Por kjo festë duhet të shërbejë vetëm për të festuar, pasi për të dashuruar ose "për ti hedhur dru zjarrit", duhet të bëhet çdo ditë dhe jo vetëm për shen valentin. E pra kujtohuni të duheni më shumë çdo ditë dhe do të festoni sa më shum  "shen valentina"

Lexo më tepër...
Rregjistrohu në këtë RSS feed

DASMA JUAJ

Kameraman Profesionist
Cilesia dhe puna e
STUDIO RISTYLE do
tju beje qe ky emer tju
mbese ne mendje per
te pasur kenaqesine
qe te na zgjidhni dhe
ne eventet pasuese.
StudioRistyle -
www.ristyle.ecaty.com

 • 1156 post type
  1. Hot News
  2. Tags
  3. Comments
  Nuk keni ide te mira? Punoni me dike qe i ka.

  Hits:183

  Gezuar Pashket

  Hits:196

  bukuria e fermave shqiptare

  Hits:300

  Hits:423

  Bananja ben mire per shendetin - Ja pse!

  Hits:382

  RoomScan - Krijojme planimetrine e shtepise me kete app per iphone

  Hits:153

  « February 2019 »
  Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
          1 2 3
  4 5 6 7 8 9 10
  11 12 13 14 15 16 17
  18 19 20 21 22 23 24
  25 26 27 28      

  Identifikohu or Krijo akount