Gëzuar 28 nëntorin

  • Publikuar në ecaty

Gezuar 28 Nentorin

1444 - Gjergj Kastriot Skënderbeu, e ngriti flamurin kombëtar mbi kalanë e Krujës.
1912 - Ismail Qemali ngriti flamurin në Vlorë dhe shpalli pavarësinë e Shqipërisë.

Per te shkarkuar Kalendare Shqip me Flamurin Shqiptar nga RStyle, klikoni mbi imazh.

Per te pare imazhe te tjera nga RStyle Kliko ketu

Lexo më tepër...

Hit Parade Italia

  • Publikuar në ecaty

Nese dikush nga ju ka nostalgji per muziken dhe kenget qe kane qene hite per jave, muaj e vite te tera ne radiot mbare botes. Nese dikush nga ju thote: Ah çfare kenge ka qene ajo qe doli atehere kur...(plotesojeni sipas deshires), por nuk me kujtohet titulli mor vlla...por me kujtohet qe ishte rreth vitit x, y etj.

E pra nese keni keto probleme qe nuk gjeni me titujt e kengeve qe shume ju kane pelqyer, ndoshta kur keni qene te vegjel, kur keni qene ne shkolle, fillore, te mesme, universitet  etj...e vetmja zgjidhje pra per ti gjetur pergjigje pyetjes suaj dhe te gjeni titujt e kengeve qe deshironi eshte te shkoni ne hit parade italia qe nuk ka vetem kenge italiane por permbledh hitet vit per vit ne itali(kenget me te pelqyera italiane dhe te huaja)

Hitet jane nga 1947 deri ne 2010

Ketu keni lidhjen vizitojeni po ju interesoi...HIT PARADE ITALIA

Lexo më tepër...
Rregjistrohu në këtë RSS feed

DASMA JUAJ

Kameraman Profesionist
Cilesia dhe puna e
STUDIO RISTYLE do
tju beje qe ky emer tju
mbese ne mendje per
te pasur kenaqesine
qe te na zgjidhni dhe
ne eventet pasuese.
StudioRistyle -
www.ristyle.ecaty.com

  1. Hot News
  2. Tags
  3. Comments
Nuk keni ide te mira? Punoni me dike qe i ka.

Hits:182

Gezuar Pashket

Hits:196

bukuria e fermave shqiptare

Hits:300

Hits:423

Bananja ben mire per shendetin - Ja pse!

Hits:382

RoomScan - Krijojme planimetrine e shtepise me kete app per iphone

Hits:153

« February 2019 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Identifikohu or Krijo akount