Jimmy Fallon dhe Will Smith, 'The Evolution of Hip-Hop Dance'

Jimmy Fallon dhe Will Smith, 'The Evolution of Hip-Hop Dance'

18 shkurt 2014 

 
 

NdersaU2 benin shfaqjen e tyre ne terracen e qendres   Rockefeller, Jimmy Fallon dhe Will Smith kerkonin te spjegonin evolucionin e kercimit te hip-hop-it me shfaqjen e tyre titulluar “Evolution of Hip-Hop Dancing” . Aktori 45 vjeçar, Will Smith ishte i ftuari i pare ne show-n e ri te Jimmy Fallon dhe mori pjese duke performuar ndryshimin e kercimit te hip-hop-it ne vite.

Skeçi qe mund te shihni ne vijim eshte ne te vertete episodi i trete i nje serie kerkimesh te prezantuesit, me ndihmen e  Justin Timberlake

shihni videon ne vijim...

Lexo më tepër...
Rregjistrohu në këtë RSS feed

DASMA JUAJ

Kameraman Profesionist
Cilesia dhe puna e
STUDIO RISTYLE do
tju beje qe ky emer tju
mbese ne mendje per
te pasur kenaqesine
qe te na zgjidhni dhe
ne eventet pasuese.
StudioRistyle -
www.ristyle.ecaty.com

}
  1. Hot News
  2. Tags
  3. Comments
Nuk keni ide te mira? Punoni me dike qe i ka.

Hits:182

Gezuar Pashket

Hits:195

bukuria e fermave shqiptare

Hits:299

Hits:423

Bananja ben mire per shendetin - Ja pse!

Hits:381

RoomScan - Krijojme planimetrine e shtepise me kete app per iphone

Hits:153

« February 2019 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Identifikohu or Krijo akount