RoomScan - Krijojme planimetrine e shtepise me kete app per iphone

  • Publikuar në apps

Siç e lexuat edhe nga titulli, fale programit per iphone Room Scan do te mund te masni perimetrin dhe siperfaqen e dhomave te baneses. Ky funksion i veçante mund te sjelle shume avantazhe si per ata qe kane nevoje per te bere matje per pune ashtu edhe per "perdorim shtepiak". Ajo qe na habit me teper eshte tek Room Scan, eshte menyra e funksionimit.

Kush mund te jete menyra me e lehte per te matur nje dhome se sa

Lexo më tepër...
Rregjistrohu në këtë RSS feed

DASMA JUAJ

Kameraman Profesionist
Cilesia dhe puna e
STUDIO RISTYLE do
tju beje qe ky emer tju
mbese ne mendje per
te pasur kenaqesine
qe te na zgjidhni dhe
ne eventet pasuese.
StudioRistyle -
www.ristyle.ecaty.com

  1. Hot News
  2. Tags
  3. Comments
Nuk keni ide te mira? Punoni me dike qe i ka.

Hits:182

Gezuar Pashket

Hits:196

bukuria e fermave shqiptare

Hits:300

Hits:423

Bananja ben mire per shendetin - Ja pse!

Hits:381

RoomScan - Krijojme planimetrine e shtepise me kete app per iphone

Hits:153

« February 2019 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Identifikohu or Krijo akount