Gëzuar Shën Valentinin

  • Publikuar në ecaty

Shën Valentini apo festa e dashurisë siç quhet ndryshe është një nga festat më të pritura nga rinia kryesisht por edhe pse jo nga ata të moshuarit. Të rinjtë celebrojnë dashurinë e tyre të momentit dhe kjo feste është edhe si një shkrepse që e ndez dhe pasi zjarri të jetë ndezur, të rinjtë do ti hedhin dru për mos ta lënë të shuhet, dhe sa më tepër dru ti hedhin aq më tepër do të kenë për të kujtuar. Si të moshuarit që shohin të rinjtë dhe kujtojnë kohët e tyre. Si e ndezën atë zjarr dhe si nuk e lanë të shuhej.

Por kjo festë duhet të shërbejë vetëm për të festuar, pasi për të dashuruar ose "për ti hedhur dru zjarrit", duhet të bëhet çdo ditë dhe jo vetëm për shen valentin. E pra kujtohuni të duheni më shumë çdo ditë dhe do të festoni sa më shum  "shen valentina"

Lexo më tepër...

Gëzuar Festat

  • Publikuar në ecaty

Jemi ne prag te festave te fundvitit dhe te gjithe bejne urimet e tyre miqve, te afermve e te njohurve.

Ne kemi zgjedhur t'jua bejme urimet ne nje menyre pak me te veçante...disa nga ju i kane pare dhe nga facebook keto urime.
E pra behet fjale per imazhet me sfonde festash dhe nese ju kane pelqyer nga facebook, ketu mund te shkarkoni versionet me madhesi
origjinale. Nese nuk na keni ndjekur nga facebook ne faqen e "RStyle" ju sugjerojme ti shkarkoni sepse jane me te vertete imazhe te bukura
qe mund ti vendosni dhe si sfonde ne kompjuterin tuaj.

Me kete rast perfitoj tju bej urimet e mia te kaloni gezuar dhe paçit sa me teper festa e gezime ne kete vit qe po vjen. Gezuar Krishtlindjen dhe Vitin e Ri 2011

 

*Klikoni lart imazhit per te shkuar ne faqen e shkarkimeve.

Lexo më tepër...
Rregjistrohu në këtë RSS feed

DASMA JUAJ

Kameraman Profesionist
Cilesia dhe puna e
STUDIO RISTYLE do
tju beje qe ky emer tju
mbese ne mendje per
te pasur kenaqesine
qe te na zgjidhni dhe
ne eventet pasuese.
StudioRistyle -
www.ristyle.ecaty.com

width, initial
  1. Hot News
  2. Tags
  3. Comments
Nuk keni ide te mira? Punoni me dike qe i ka.

Hits:182

Gezuar Pashket

Hits:196

bukuria e fermave shqiptare

Hits:300

Hits:423

Bananja ben mire per shendetin - Ja pse!

Hits:382

RoomScan - Krijojme planimetrine e shtepise me kete app per iphone

Hits:153

« February 2019 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Identifikohu or Krijo akount