Bëj foto me kornizë

  • Publikuar në ecaty

Nese keni deshire te beni fotot tuaja me kornize, mund ta beni direkt ketu...

Ajo qe ju nevojitet eshte te zgjidhni foton qe deshironi dhe ta ngarkoni ketu duke klikuar "carregar foto" dhe programi do tju modifikoje foton

duke ju treguar dhe nje lidhje per ta shkarkuar("salvar foto") ose mund ta shkarkoni direkt duke klikuar me butonin e djathte te mouse-it mbi foto dhe te

zgjidhni "save as" ose "salva con nome" etj.

Klikoni ketu qe te modifikoni fotot tuaja

Lexo më tepër...
Rregjistrohu në këtë RSS feed

DASMA JUAJ

Kameraman Profesionist
Cilesia dhe puna e
STUDIO RISTYLE do
tju beje qe ky emer tju
mbese ne mendje per
te pasur kenaqesine
qe te na zgjidhni dhe
ne eventet pasuese.
StudioRistyle -
www.ristyle.ecaty.com

title">
  1. Hot News
  2. Tags
  3. Comments
Nuk keni ide te mira? Punoni me dike qe i ka.

Hits:182

Gezuar Pashket

Hits:195

bukuria e fermave shqiptare

Hits:299

Hits:423

Bananja ben mire per shendetin - Ja pse!

Hits:381

RoomScan - Krijojme planimetrine e shtepise me kete app per iphone

Hits:153

« February 2019 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Identifikohu or Krijo akount