Miss Shqiperia 2012 Skenimi ne kalane e Bashtoves

  • Publikuar në ecaty

Keto dite ecaty.com ju ka njoftuar per çdo progress te spektaklit Miss Shqiperia 2012 qe zhvillohet ne kalane e Bashtoves ne kavaje.
Pas seleksionimeve dhe perzgjedhjes se vajzave konkuruese, tani vazhdojne pergatitjet per spektaklin e madh. Pra kane filluar pergatitjet per skenen, ndriçimin, kamera fotografet etj. Kalaja e Bashtoves ka nje pamje mahnitese pa qene e zbukuruar dhe nese vendoset pastaj ndriçimi profesional atmosfera e skenes etj, bejne qe ajo kala ai vend te tregoje hijeshine e vet dhe ti dhuroje spektatorit nje bukuri te rradhe ne te gjitha kuptimet ne kete rast.

 

Lexo më tepër...

Miss Globe në Sarandë

  • Publikuar në ecaty

Nje spektakel te papare paralajmeron sivjet per edicionin e 37-te te "Miss Globe International", producenti Petri Bozo. Nderkohe qe bashkepunetoret e tij mirepresin cdo dite konfirmimet e drejtoreve nacionale nga te gjitha vendet e botes per pjesemarrjen kete vit ne konkurs, Bozo ka nisur udhetimet neper qytete te ndryshme te Shqiperise, ku do te drejtohet turi i vajzave e mbi te gjitha ne qytetin bregdetar te Sarandes ku do te zhvendoset sivjet skena e spektaklit, i treti per nga rendesia ne bote. Si organizator per te shtaten here, por edhe si mbajtes i patentes edhe per pese vite te tjera, Petri Bozo sivjet ka menduar dicka vertete te vecante. Data e spektaklit

Lexo më tepër...
Rregjistrohu në këtë RSS feed

DASMA JUAJ

Kameraman Profesionist
Cilesia dhe puna e
STUDIO RISTYLE do
tju beje qe ky emer tju
mbese ne mendje per
te pasur kenaqesine
qe te na zgjidhni dhe
ne eventet pasuese.
StudioRistyle -
www.ristyle.ecaty.com

  1. Hot News
  2. Tags
  3. Comments
Nuk keni ide te mira? Punoni me dike qe i ka.

Hits:182

Gezuar Pashket

Hits:195

bukuria e fermave shqiptare

Hits:299

Hits:423

Bananja ben mire per shendetin - Ja pse!

Hits:381

RoomScan - Krijojme planimetrine e shtepise me kete app per iphone

Hits:153

« February 2019 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Identifikohu or Krijo akount