101 fonts per te shkruajtur me kompjuter

  • Publikuar në ecaty
Ja ku jemi sot me nje artikull teknologjik. Dua tju senjalizoj disa font-e per te shkruar qe mund ti instaloni ne kompjuterin tuaj dhe ti perdorni per programet e ndryshme grafike apo edhe thjesht per te shkuajtur tekste ne menyren qe ju pelqen juve. Ne vijim keni nje liste me 101 font-e gjithsej me stile te ndryshme. Ka per te gjitha shijet dhe punojne si me windows ashtu edhe me macintosh.

Stile Ekstravagante

  1. Guilty
  2. Tiza
  3. Print Error
  4. El&Font Gohtic!
  5. Dirty Uncle
Lexo më tepër...

Gëzuar 28 nëntorin

  • Publikuar në ecaty

Gezuar 28 Nentorin

1444 - Gjergj Kastriot Skënderbeu, e ngriti flamurin kombëtar mbi kalanë e Krujës.
1912 - Ismail Qemali ngriti flamurin në Vlorë dhe shpalli pavarësinë e Shqipërisë.

Per te shkarkuar Kalendare Shqip me Flamurin Shqiptar nga RStyle, klikoni mbi imazh.

Per te pare imazhe te tjera nga RStyle Kliko ketu

Lexo më tepër...
Rregjistrohu në këtë RSS feed

DASMA JUAJ

Kameraman Profesionist
Cilesia dhe puna e
STUDIO RISTYLE do
tju beje qe ky emer tju
mbese ne mendje per
te pasur kenaqesine
qe te na zgjidhni dhe
ne eventet pasuese.
StudioRistyle -
www.ristyle.ecaty.com

title">
  1. Hot News
  2. Tags
  3. Comments
Nuk keni ide te mira? Punoni me dike qe i ka.

Hits:182

Gezuar Pashket

Hits:196

bukuria e fermave shqiptare

Hits:300

Hits:423

Bananja ben mire per shendetin - Ja pse!

Hits:382

RoomScan - Krijojme planimetrine e shtepise me kete app per iphone

Hits:153

« February 2019 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Identifikohu or Krijo akount