STUDIO RISTYLE - kameraman, fotograf,dj, krijime websitesh

  • Publikuar në ecaty

Nese keni nevoje per kameraman profesionist per filmime HD , per fotograf qe di te kape momentin dhe ta beje ate nje kujtim te bukur qe do tju shoqeroje per gjithe jeten, per dj qe te kerceni pa pushim por gjithashtu edhe nese deshironi te krijoni nje websit, ndoshta dhe duke u bazuar mbi filmimet dhe fotografite e bera nga STUDIO RISTYLE atehere ketu jeni ne vendin e duhur per ti bere realitet keto endrra!

Nese jeni thjesht kurioz, atehere ju rekomandojme te shfletoni te gjitha sherbimet tona, keshtu qe ne rast nevoje mund te na rivizitoni dhe te kerkoni sherbimin qe ju nevojitet.

Gjithashtu nese nuk ju duhet juve nje sherbim nga STUDIO RISTYLE, mund t'ia rekomandoni miqve tuaj qe jane duke menduar te organizojne festen e tyre te çfaredolloji, si: dasma, fejesa, ditelindje, festa diplomimi dhe party te ndryshme.

KONSULTONI SHERBIMET TONA NE VIJIM DHE NDIQNI MENUNE "KONTAKTO" PER TU VENE NE KONTAKT ME RISTYLE STUDIO.

Nese keni nje fejese, martese, ditelindje, party e çfaredolloj feste tjeter, mund te kontaktoni STUDIO RISTYLE per sherbimet e renditura ne vijim

SHERBIMET E STUDIO RISTYLE
Lexo më tepër...

Gara e Motokroseve 24 Qershor Divjakë

  • Publikuar në ecaty

Gara e Motokroseve 24 Qershor Divjakë

Të dielën në datë 24 Qershor motorklubi Motocross Tirana në bashkëpunim me Kartodrom 3 dhe në mbështetje nga Bashkia Divjakë organizojnë garën për motokrose dhe supermoto në bregdetin e Divjakës.

Gara do të zhvillohet në një terren ranor të qëndrueshëm dhe do të jetë e vlefshme për pikët e kampionatit kombëtar për motokros dhe supermoto. Dita e shtunë para garës do të jetë e lirë dhe e disponueshme për prova nga ora 13.00 deri në orën 19.00. Regjistrimet për në garë do të bëhen të Dielën nga ora 08.00 deri në 09.00. Gara nis në orën 10.00. Për miqtë nga trevat shqiptare është vënë në dispozicion Hoteli që kushton 10 Euro nata (dhomë me tre shtretër). Të gjithë pjesëmarrësit që do të akomodohen nëpër hotele ju lutemi njoftoni 4 ditë përpara pasi sezoni i plazhit e vështirëson disponimin e hotelit.

Për informacione të mëtejshme ju lutemi kontaktoni në numrin +355692102682 ose vizito Eventin Zyrtar në Facebook të Motocross Tirana

Ju mirëpresim në këtë spektakël!

Lexo më tepër...
Rregjistrohu në këtë RSS feed

DASMA JUAJ

Kameraman Profesionist
Cilesia dhe puna e
STUDIO RISTYLE do
tju beje qe ky emer tju
mbese ne mendje per
te pasur kenaqesine
qe te na zgjidhni dhe
ne eventet pasuese.
StudioRistyle -
www.ristyle.ecaty.com

footer">
  1. Hot News
  2. Tags
  3. Comments
Nuk keni ide te mira? Punoni me dike qe i ka.

Hits:183

Gezuar Pashket

Hits:196

bukuria e fermave shqiptare

Hits:301

Hits:427

Bananja ben mire per shendetin - Ja pse!

Hits:382

RoomScan - Krijojme planimetrine e shtepise me kete app per iphone

Hits:155

« March 2019 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Identifikohu or Krijo akount