Dubai Miracle Garden - Kopeshti me lule me i bukuri ne bote

  • Publikuar në Art

Te gjitheve na pelqen kur shohim nje  panorame te bukur dhe bota eshte e mbushur plot me bukuri perrallore.

Kudo mund te gjejme nje kopesht botanik, me lule nga me te ndryshmet dhe qe na japin kenaqesi per syrin por edhe per aromen qe lulet leshojne.

Nje vend perrallor behet i tille nga menyra se si eshte krijuar, stili, larmia, harmonia, kombinimi i shume gjerave bejne qe nje vend te behet perrallor.

E pra menyra si eshte krijuar Dubai Miracle Garden, me stilin, larmine, harmonine qe percjell dhe kombinimi i shume e shume lloje lulesh te ndryshme e bejne kete kopesht botanik me te bukurin ne bote...se pse kete jua lejme ta gjykoni ju duke pare fotot ne vijim..

Lexo më tepër...

Miss Globe në Sarandë

  • Publikuar në ecaty

Nje spektakel te papare paralajmeron sivjet per edicionin e 37-te te "Miss Globe International", producenti Petri Bozo. Nderkohe qe bashkepunetoret e tij mirepresin cdo dite konfirmimet e drejtoreve nacionale nga te gjitha vendet e botes per pjesemarrjen kete vit ne konkurs, Bozo ka nisur udhetimet neper qytete te ndryshme te Shqiperise, ku do te drejtohet turi i vajzave e mbi te gjitha ne qytetin bregdetar te Sarandes ku do te zhvendoset sivjet skena e spektaklit, i treti per nga rendesia ne bote. Si organizator per te shtaten here, por edhe si mbajtes i patentes edhe per pese vite te tjera, Petri Bozo sivjet ka menduar dicka vertete te vecante. Data e spektaklit

Lexo më tepër...
Rregjistrohu në këtë RSS feed

DASMA JUAJ

Kameraman Profesionist
Cilesia dhe puna e
STUDIO RISTYLE do
tju beje qe ky emer tju
mbese ne mendje per
te pasur kenaqesine
qe te na zgjidhni dhe
ne eventet pasuese.
StudioRistyle -
www.ristyle.ecaty.com

 
  1. Hot News
  2. Tags
  3. Comments
Nuk keni ide te mira? Punoni me dike qe i ka.

Hits:182

Gezuar Pashket

Hits:196

bukuria e fermave shqiptare

Hits:300

Hits:423

Bananja ben mire per shendetin - Ja pse!

Hits:382

RoomScan - Krijojme planimetrine e shtepise me kete app per iphone

Hits:153

« February 2019 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Identifikohu or Krijo akount