Miss Shqiperia 2012 Nata finale

  • Publikuar në ecaty

Nata finale e Miss Shqiperia po afron...Te ftuar artistet Elton Deda, Aleksander Gjoka, Redon Makashi, Alndy ( Rumun), Luar, Era Rusi me Burlesque, Armand dhe Ori, Ardian Trebicka, Kujtim Prodani, Mefarete Laze...Sfilatat e vajzave jane konceptuar si kater stinet e vitit dhe veshjet jane realizuar nga Lilo Shehu...veshjet e Top 10 mundesohen nga Aftershock...Nuk duhet te mungoni ne mbremjen me emocionuese te kesaj vere te gjate...Ne Kalane e Bashtoves ( Komuna Gose, Kavaje) ne 29 qershor 2012!!!

Lexo më tepër...

Miss Shqiperia 2012 Skenimi ne kalane e Bashtoves

  • Publikuar në ecaty

Keto dite ecaty.com ju ka njoftuar per çdo progress te spektaklit Miss Shqiperia 2012 qe zhvillohet ne kalane e Bashtoves ne kavaje.
Pas seleksionimeve dhe perzgjedhjes se vajzave konkuruese, tani vazhdojne pergatitjet per spektaklin e madh. Pra kane filluar pergatitjet per skenen, ndriçimin, kamera fotografet etj. Kalaja e Bashtoves ka nje pamje mahnitese pa qene e zbukuruar dhe nese vendoset pastaj ndriçimi profesional atmosfera e skenes etj, bejne qe ajo kala ai vend te tregoje hijeshine e vet dhe ti dhuroje spektatorit nje bukuri te rradhe ne te gjitha kuptimet ne kete rast.

 

Lexo më tepër...
Rregjistrohu në këtë RSS feed

DASMA JUAJ

Kameraman Profesionist
Cilesia dhe puna e
STUDIO RISTYLE do
tju beje qe ky emer tju
mbese ne mendje per
te pasur kenaqesine
qe te na zgjidhni dhe
ne eventet pasuese.
StudioRistyle -
www.ristyle.ecaty.com

  1. Hot News
  2. Tags
  3. Comments
Nuk keni ide te mira? Punoni me dike qe i ka.

Hits:183

Gezuar Pashket

Hits:196

bukuria e fermave shqiptare

Hits:300

Hits:423

Bananja ben mire per shendetin - Ja pse!

Hits:382

RoomScan - Krijojme planimetrine e shtepise me kete app per iphone

Hits:154

« February 2019 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Identifikohu or Krijo akount