A+ A A-

DASMA SHQIPTARE

 • Kategori: albaniaforum
 • Shkruajtur nga Super User
 • Shikimet: 1307
Lexo më shumë: DASMA SHQIPTAREE pra miq ja ku jemi ne prezantimin e nje sherbimi komplet te ri qe ecaty.com ju ka vene ne dispoziocion. Vazhdojne surprizat ne albaniaforum dhe surpriza me e re eshte DASMA SHQIPTARE nje websit i krijuar nga STUDIO RISTYLE  dhe qe percjell traditen e dasmave shqiptare.

Dasma per shqiptaret eshte nje eveniment special ku mblidhen tok te gjithe, burra, gra, vajza e djem, femije, pleq e plaka, miq, kusherinj e shoke per te festuar bashkimin e nje çifti perjete.

Vecantia e dasmave shqiptare eshte muzika, kryesisht ajo popullore qe pelqehet nga çdo grupmoshe dhe qe gjalleron edhe femije e pleq, gjithashtu edhe ata qe jane te gjalleruar, te rinjte. Pra per kete qellim u krijua dhe websiti dasmashqiptare.ecaty.com qe mund te arrihet edhe nepermjet adreses dasmashqiptare.info

Vizitojeni pra per te mesuar me teper mbi dasmat dhe traditat e tyre duke shpalosur dhe videoklipet qe jua shpjegojne me ne detaje.

Hapet faqja e turizmit shqiptar nga ecaty.com

 • Kategori: albaniaforum
 • Shkruajtur nga Super User
 • Shikimet: 742
May

Lexo më shumë: Hapet faqja e turizmit shqiptar nga ecaty.comShqipëria është një vend që dallohet për shumëllojshmerinë dhe ndryshueshmërinë e pesazhit të saj. Malet ngrihen menjëherë nga ultësirat bregdetare me një lartësi prej më shumë se 2.400 m. Ndërthurja e luginave me ultësirat krijojnë pengesa për rrugët moderne, të cilat janë një veçori që e bëjnë peisazhin më të përshtatshëm për eskursionistët, udhëtarët dhe adhuruestit e natyrës në përgjithësi.


Kodrat, malet, luginat e lumenjëve dhë grykat na ofrojnë një pamje të mrekullueshme e befasuese, detet, lumenjtë dhe liqenet janë pasqyra vezullore e peisazhit, gurët gelqerorë të pranishëm kudo dhe dajlet gjarpëruese, majat dhe shkembinjtë e zhveshur formojnë shtyllën kurrizore të mjedisit.
Per te ditur sa me teper mbi shqiperine dhe vendet turistike te saj, ecaty.com ka hapur nje website te dedikuar turizmit ne shqiperi. Websiti eshte ne 3 gjuhe(Shqip, Anglisht dhe Italisht). Ne te mund te eksploroni vendet me te bukura te shqiperise dhe gjithashtu ti rekomandoni miqve tuaj te huaj per te bere nje udhetim turistik ne vendin tone. Pra mjafton ti keshilloni qe te klikojne ne tourism.ecaty.com dhe do te mesojne me teper mbi shqiperine. Gjithashtu beni mire ta vizitoni faqen ne fjale, here pas here. Ne kete menyre do te jeni gjithmone te azhornuar mbi sherbimet e reja dhe vendet e reja turistike ne Shqiperi dhe sherbime te ndryshme qe do te shtohen hera heres. Ju uroj vazhdim te kendshem!

bashkepunim me ecaty.com

 • Kategori: albaniaforum
 • Shkruajtur nga Super User
 • Shikimet: 1412

Lexo më shumë: bashkepunim me ecaty.com

 Sot dua tju sugjeroj nje faqe te re qe eshte krijuar. Behet fjale per www.ecaty.com me te  cilen albaniaforum
bashkepunon per tju sjelle sa me teper sherbime. Dhe duke folur nder te tjera per sherbime ju njoftojme se
sapo eshte hapur nje sherbim i ri ne ecaty.com me titullin pyetje pergjigje mbi te cilat keni disa detaje ne vijim.

Ndersa persa i perket faqes www.ecaty.com, albaniaforum bashkepunon me sherbime reciproke.

 

Sot pra siç ju kisha premtuar ne facebook, hapet sherbimi i ri me titullin pyetjepergjigje ne ecaty.com.

Ne kete sherbim ju mund te dergoni pyetjet tuaja dhe tu pergjigjeni pyetjeve te anetareve te tjere. Mund te beni pyetje te shumellojshme duke u bazuar ne kategorite ne te majte te faqes www.pyetjepergjigje.ecaty.com

Per te bere kete ju duhet te rregjìistroheni falas me nje Username dhe Fjalekalim qe deshironi pastaj mund te beheni aktiv ne kete sherbim.
Per te pasur mundesine te keni nje avatar(imazh te vogel) kur pergjigjeni ose pyesni, duhet patjeter ta vendosni ate ne formularin e rregjistrimit Keshtu me nje imazh dhe bashkebisedimi pyetje pergjigje do te jete me i kendshem.

Gjithashtu keni mundesine qe nje pyetje qe ju duket interesante, t'ja dergoni shokeve ose shoqeve tuaj/a . Per ta bere kete keni nje buton te posaçem qe do ta gjeni ne çdo pyetje.

Per me teper vizitoni www.pyetjepergjigje.ecaty.com per ta zbuluar vete kete sherbim te ri.
Gjithashtu ecaty.com ka nje faqe edhe ne facebook ku ju mund te beheni fansa.

Gjithe te mirat,

Stafi

Nje loje e re ne shqip

 • Kategori: albaniaforum
 • Shkruajtur nga Super User
 • Shikimet: 2658

bejeweledbejeweled shqip Nje loje ne shqip me diamante.

Vendosni diamantet ne rresht per te fituar pike dhe te kaloni ne nivelin tjeter.
Loja ka dy menyra per tu luajtur: me kohe, dhe e lire

Me lojen me kohe duhet te jeni pak me te shkathet pasi ju mbaron koha dhe loja

Trasformoni një faqe web në pdf

 • Kategori: albaniaforum
 • Shkruajtur nga Super User
 • Shikimet: 1867

Lexo më shumë: Trasformoni një faqe web në pdf

 Ndonjëherë mund tju ketë ndodhur të keni parë një websit me një design të bukur të cilin do të kishit dashur t'ia tregonit dhe miqve ose kolegëve ose ndonjë lajm me imazhe etj.  por nuk keni pasur mundësi t'ia prezantonit ashtu siç e kishit parë dhe juve sepse ndoshta duke e kopjuar dhe spostuar nga një program në një tjetër ndryshonte pamje.

Tani ekziston PDFMYURL.COM që ju jep mundësinë ti bëni kopje pamjes së një siti web dhe ta ruani në kompjuterin tuaj në formatin .pdf dhe pastaj ndoshta ta printoni. Ju mjafton vetëm të vendosni adresën komplete të faqes që dëshironi të kopjoni në .pdf dhe brenda pak sekondash do të keni gati file-n .pdf për ta shkarkuar.

Pra nëse dhe ju keni nevojë të trasformoni një faqe web në dokument .pdf atëherë PDFMYURL është programi online që bën për ju.

.

 

 

 1. Hot News
 2. Tags
 3. Comments
Nuk keni ide te mira? Punoni me dike qe i ka.

Hits:182

Gezuar Pashket

Hits:196

bukuria e fermave shqiptare

Hits:300

Hits:423

Bananja ben mire per shendetin - Ja pse!

Hits:381

RoomScan - Krijojme planimetrine e shtepise me kete app per iphone

Hits:153

Identifikohu or Krijo akount