RoomScan - Krijojme planimetrine e shtepise me kete app per iphone

Siç e lexuat edhe nga titulli, fale programit per iphone Room Scan do te mund te masni perimetrin dhe siperfaqen e dhomave te baneses. Ky funksion i veçante mund te sjelle shume avantazhe si per ata qe kane nevoje per te bere matje per pune ashtu edhe per "perdorim shtepiak". Ajo qe na habit me teper eshte tek Room Scan, eshte menyra e funksionimit.

Kush mund te jete menyra me e lehte per te matur nje dhome se sa

Lexo më tepër...

Whatsapp - ja 5 alternativa per te komunikuar edhe me mire

Whatsapp, programi per celular qe mundeson komunikimin me mesazhe text dhe zanore u ble para disa ditesh nga Facebook. Kjo gje nuk i ka pelqyer shume prej perdoruesve te Whatsapp qe kane frike se kontaktet e tyre telefonike do te perdoren nga facebook per qellime te ndryshme qe cenojne privatesine tone.

Pas asaj te mbremshmes qe Whatsapp shkoi ne tilt, u bllokua dhe nuk mundesonte me komunikimin, eshte nje shenje e qarte qe facebook po ben nderhyrjet e veta.

Ju patem thene qe do t'ju servirnim alternativa te ketij programi qe mundesohen nga programe te tjera qe ndoshta kane edhe me teper funksione se Whatsapp.

Ju senjalizojme pra 5 alternativa per Whatsapp.

Lexo më tepër...
Rregjistrohu në këtë RSS feed

DASMA JUAJ

Kameraman Profesionist
Cilesia dhe puna e
STUDIO RISTYLE do
tju beje qe ky emer tju
mbese ne mendje per
te pasur kenaqesine
qe te na zgjidhni dhe
ne eventet pasuese.
StudioRistyle -
www.ristyle.ecaty.com

« February 2019 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Identifikohu or Krijo akount