Studio Ristyle - Sherbime per festat tuaja Studio Ristyle - Sherbime per festat tuaja

Studio Ristyle perdor Gopro camera per kujtimet me te bukura te jetes suaj

Studio Ristyle përdor edhe gopro Hero 3 në filmimet që bën, duke ju siguruar kështu edhe video me pamje mallengjyese.
Video që do ju lënë pa fjalë. Zgjidhni pra Studio Ristyle per Dasmen tuaj, apo fejesën, ditëlindjen e çdo festë e party të ndryshme dhe dhurojini vetes një kujtim profesional, me kualitet dhe që ke qef ta shohësh.


GoPro bëri me dije se me datën 1 tetor 2013 nxorri në treg versionin më të ri të kamerës profesionale qe ajo tregton.

Kamera e re emertohohet HERO 3+  dhe të rejat që përfshihen në këtë version kundrejt versionit të mëparshëm janë: 20% më e vogël dhe më e lehtë, me bateri që performon 30% më tepër se e modeleve të mëparshëm.

 
Janë shtuar shumë përmirësime përsa i përket rregjistrimit të filmimit dhe imazheve.

Go Pro Hero 3+ tani përfshin dhe filmimin ne format kinematografik.

 
Kualitet Video Profesional
Kualitet video që të lë pa fjalë .Resoluzion i  lartë, me frame rate si: 1440p48, 1080p60, 960p100 dhe 720p120 jep rezultate të shkëlqyera dhe një pamje mahnitëse me kualitet professional për pamje vërtet të pastra e të qarta. Gjithashtu përfshin dhe filmim në: 4Kp15 dhe 2.7Kp30 me cilësi të lartë dhe filmim me kualitet kinemaje.
 
Dëshironi që kamera juaj ti përshtatet automatikisht ambjentit me pak dritë? GoPro hero 3+ e bën këtë. “Auto Low Light” në mënyrë inteligjente ndërron fluksin e fotogrameve duke u bazuar në sasinë e dritës që ka në ambjentin ku  ju filmoni dhe ju mundëson një filmim të pastër edhe me pak dritë.
Shumë gjera të tjera janë përmirësuar si lentja, mikrofoni dhe zgjatja e baterisë që e bëjnë këtë kamer një super kamer profesionale
shihni artikullin origjinal nese dini anglisht....


 


 

SAN MATEO, CA (October 1, 2013) ­­– GoPro today announced the availability of its new HERO3+ line of cameras, featuring a 20% smaller and lighter design and 30% better battery life than previous models. These upgrades, combined with an improved lens and convenient new video capture modes, produce the most advanced and easy-to-use GoPro, yet. In addition, GoPro announced several new mounting accessories that further enable immersive content capture during any activity. The HERO3+ line of cameras and accessories are now available at GoPro.com and at select retailers worldwide.

 

GoPro is enabling people to capture and share life experiences in a way that was never before possible. Prior to GoPro, it was very difficult for anyone to capture content of themselves doing anything without having the help of someone else to film them. GoPro has enabled a new era of self-documentation whereby people can now easily wear or mount miniature ultra wide-angle GoPro cameras to record themselves doing just about anything, anywhere. The result is a surge of immersive user-generated and professional content made possible by the versatility and affordability of GoPro’s cameras and accessories. An average of three GoPro “tagged” videos are uploaded to YouTube every minute, and GoPro is used by the world’s leading production companies to help produce some of today’s most engaging film and television content.

 

Modifikimi i fundit: E premte, 03 Janar 2014 08:35
Vlerëso këtë artikull
(1 Voto)
Më shumë në këtë kategori: Studio Ristyle Sherbimet Video »

2 komente

Komento

Plotësoni të gjitha kutitë me (*) që janë të domosdoshme . Kodi HTML nuk lejohet.

kthehu në fillim

DASMA JUAJ

Kameraman Profesionist
Cilesia dhe puna e
STUDIO RISTYLE do
tju beje qe ky emer tju
mbese ne mendje per
te pasur kenaqesine
qe te na zgjidhni dhe
ne eventet pasuese.
StudioRistyle -
www.ristyle.ecaty.com

« February 2019 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Identifikohu or Krijo akount