Si te zgjidhni nje fotograf? E Rekomanduar

Si te zgjidhni nje Fotograf?

Zgjedhja e nje fotografi eshte shume e rendesishme per te pasur nje rezultat te mire me fotografite e fejeses, dasmes apo ditelindjes.
 Ne ditet e sotme jane perhapur shume aparaturat qe bejne fotografi dhe fotot mund ti beje kushdo edhe nje femije i vogel apo nje gjyshe.

Nese kemi nevoje per nje fotograf qe

te na beje thjesht nje foto, atehere ato qe u permenden me lart jane me se te mjaftueshem. Por nese qellimi juaj eshte qe te keni kujtime sa me te bukura nga dita me e bukur e jetes suaj atehere ju duhet te beni kujdes ne detajet per te zgjedhur fotografin e duhur.

Embedded image permalink

  • Fotografi duhet te jete serioz

Pra duhet te dije te sillet mire dhe ne menyre profesionale

  • Duhet te dije te prezantoje denjesisht punen e tij.
  • Eshte e rendesishme qe te jete gjithmone i vemendshem, sepse ne diten me te bukur te jetes suaj, çdo moment eshte i paperseritshem.
  • Pra momentet kalojne dhe duhet te jete i afte te dije ti kapi bukur ato momente.
  • Pyesni nese fotografi eshte i disponueshem gjate gjithe eventit apo i limituar me ore
  • Nese nje fotograf ju ofron disa mundesi zgjedhjesh(albume,printime, rregullime te ndryshme etj) dhe qe i afrohet kerkesave tuaja eshte me siguri nje fotograf i kompletuar.

 

www.studioristyle.ecaty.com

 

Modifikimi i fundit: E diel, 02 Mars 2014 19:42
Vlerëso këtë artikull
(1 Voto)

Komento

Plotësoni të gjitha kutitë me (*) që janë të domosdoshme . Kodi HTML nuk lejohet.

kthehu në fillim

DASMA JUAJ

Kameraman Profesionist
Cilesia dhe puna e
STUDIO RISTYLE do
tju beje qe ky emer tju
mbese ne mendje per
te pasur kenaqesine
qe te na zgjidhni dhe
ne eventet pasuese.
StudioRistyle -
www.ristyle.ecaty.com

    menu">
« March 2019 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Identifikohu or Krijo akount