RoomScan - Krijojme planimetrine e shtepise me kete app per iphone E Rekomanduar

Siç e lexuat edhe nga titulli, fale programit per iphone Room Scan do te mund te masni perimetrin dhe siperfaqen e dhomave te baneses. Ky funksion i veçante mund te sjelle shume avantazhe si per ata qe kane nevoje per te bere matje per pune ashtu edhe per "perdorim shtepiak". Ajo qe na habit me teper eshte tek Room Scan, eshte menyra e funksionimit.

Kush mund te jete menyra me e lehte per te matur nje dhome se sa

te mbeshteses Iphone-in me fotokameren e pasme te drejtuar drejt murit  ne çdo faqe muri qe perben dhomen? Kjo pra eshte menyra se si funksionon Room Scan dhe rezultatet jane fenomenale me perqindje shume te vogel gabimi qe perkthehet ne ndonje centim. Pra nje matje precize do te thoja.

Versioni falas ju lejon matjen e nje dhome per çdo here qe masni. Ndersa versioni pro i lidh te gjitha matjet dhe te gjitha dhomat dhe na jep planimetrine e kompletuar te apartamentit

per ta shkarkuar nga apple store kliko ketu

Modifikimi i fundit: E mërkurë, 26 Mars 2014 21:21
Vlerëso këtë artikull
(1 Voto)
Më shumë në këtë kategori: « Kushtetuta e Shqipërisë - app për android

Komento

Plotësoni të gjitha kutitë me (*) që janë të domosdoshme . Kodi HTML nuk lejohet.

kthehu në fillim

DASMA JUAJ

Kameraman Profesionist
Cilesia dhe puna e
STUDIO RISTYLE do
tju beje qe ky emer tju
mbese ne mendje per
te pasur kenaqesine
qe te na zgjidhni dhe
ne eventet pasuese.
StudioRistyle -
www.ristyle.ecaty.com

Komente

« February 2019 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Identifikohu or Krijo akount