Kushtetuta e Shqipërisë - app për android E Rekomanduar

Shkarkoni kushtetutën e Shqipërisë si aplikacion për android. Mjafton të skanoni kodin QR me celularin tuaj dhe do t'ju hapet automatikisht faqja e nga ku mund të shkarkoni dhe instaloni këtë program për celularin tuaj.

 

Vlerëso këtë artikull
(1 Voto)

Komento

Plotësoni të gjitha kutitë me (*) që janë të domosdoshme . Kodi HTML nuk lejohet.

kthehu në fillim

DASMA JUAJ

Kameraman Profesionist
Cilesia dhe puna e
STUDIO RISTYLE do
tju beje qe ky emer tju
mbese ne mendje per
te pasur kenaqesine
qe te na zgjidhni dhe
ne eventet pasuese.
StudioRistyle -
www.ristyle.ecaty.com

Komente

« February 2019 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Identifikohu or Krijo akount