Fol Shqip se je Shqiptar

  • Publikuar në Muzika

Shqiptarët janë një popull që është i shpërndarë kudo në botë. Që nga 1991 me eksodin u hapën dyert për Shqipërinë dhe shumë dhe le të themi që gjysma e shqipërisë ose edhe më tepëështë e shpërndarë në çdo cep të botës.
Kjo arsye ka bërë që në Shqipëri dhe si rrjedhojë edhe në

Lexo më tepër...

Media

Jimmy Fallon dhe Will Smith, 'The Evolution of Hip-Hop Dance'

Jimmy Fallon dhe Will Smith, 'The Evolution of Hip-Hop Dance'

18 shkurt 2014 

 
 

NdersaU2 benin shfaqjen e tyre ne terracen e qendres   Rockefeller, Jimmy Fallon dhe Will Smith kerkonin te spjegonin evolucionin e kercimit te hip-hop-it me shfaqjen e tyre titulluar “Evolution of Hip-Hop Dancing” . Aktori 45 vjeçar, Will Smith ishte i ftuari i pare ne show-n e ri te Jimmy Fallon dhe mori pjese duke performuar ndryshimin e kercimit te hip-hop-it ne vite.

Skeçi qe mund te shihni ne vijim eshte ne te vertete episodi i trete i nje serie kerkimesh te prezantuesit, me ndihmen e  Justin Timberlake

shihni videon ne vijim...

Lexo më tepër...

flappy bird behet mmo

Pas heqjes nga online store dhe pas diskutimeve te shumta qe ngjalli loja Flappy Bird eshte akoma heret qe kjo loje te zhduket nga qarkullimi dhe duke pare suksesin e madh qe pati si ne shkarkime dhe ne debate qe u bene pasi autori i lojes hoqi vete lojen nga online store te google play dhe apple store, loja u be edhe me popullore. Pikerisht per kete mendoi mire krijuesi i kesaj loje qe ta beje nje loje per tu luajtur online edhe nga pc edhe per me teper ne te njejten kohe me perdorues te tjere, gje qe e ben kete loje edhe me te deshirueshme dhe i ben lojtaret te behen me kompetititive kundrejt te tjereve qe i shohin ne kohe reale. Pra nese doni edhe ju te luani kete loje nga kompjuteri shkoni ne adresen

Lexo më tepër...

DASMA JUAJ

Kameraman Profesionist
Cilesia dhe puna e
STUDIO RISTYLE do
tju beje qe ky emer tju
mbese ne mendje per
te pasur kenaqesine
qe te na zgjidhni dhe
ne eventet pasuese.
StudioRistyle -
www.ristyle.ecaty.com

« February 2019 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Identifikohu or Krijo akount