Nje websit ne dit

Qe sot e tutje ne ecaty.com do te gjeni nje lidhje te re ne krye te faqes. Behet fjale per nje sherbim te ri qe do te ofrohet duke filluar qe sot e ne ditet ne vazhdim. Them ditet sepse pikerisht çdo dite do te kete nje rekomandim te ri per website te reja, te nevojshme, per te qeshur, per pune, per te luajtur etj. Vizitoni ecaty.com çdo dite per te zbuluar sugjerimin e dites.

Lexo më tepër...

Miresevini ne ecaty

Pershendetje Vizitore,

Sot me 1 mars 2010 hapet kjo faqe.

Ne ecaty.com do te gjeni shume sherbime me kalimin e kohes. Tani per tani eshte vetem fillimi dhe ju urojme mireseardhjen dhe shpresoj qe faqja t'ju pelqeje sadopak!

Qellimi pse kam zgjedhur "ecaty" si emer per sitin eshte se ne shqiptaret e perdorim shume kete fjale ne shume aspekte por mbi te gjitha ne nje fillim suksesi...le te jete pra per te gjithe edhe per ju nje fillim drejt suksesit.

Per te filluar ne ecaty.com do te gjeni nje direktory qe synon te kete shume sukses. Ne te mund te vendosni lidhje interneti te faqeve tuaja nese jeni webmaster ose thjesht mund te vendosni faqet e preferuara tuajat dhe ti vendosni ne baze te kategorise qe me teper i pershtaten.

Kaq persa i perket projektit personal te ecaty.com ne te ardhmen do te shtohen shume sherbime.

Per disa sherbime mbeshtetemi  ne albaniaforum.altervista.org(sherbimi Urime),

Ju sugjeroj te na vizitoni here pas here ecaty.com sepse ne te ardhmen do te kete shume shebime te reja.
Tani ju le ne shoqerine e Websitit per te lexuar ndoshta ndonje barcalete per t'ju vene ne humor te mire...

...dhe jemi qe jemi le ta themi ECATY.COM po patet kohe rregjistrohuni falas per tu informuar per te rejat ne vijim dhe shume shpejt per te pasur mundesine te beheni pjesemarres ne aktivitetin e EcAty.com

Gjithe te mirat Admin Ecaty.com

Lexo më tepër...

Studio Ristyle perdor Gopro camera per kujtimet me te bukura te jetes suaj

Studio Ristyle përdor edhe gopro Hero 3 në filmimet që bën, duke ju siguruar kështu edhe video me pamje mallengjyese.
Video që do ju lënë pa fjalë. Zgjidhni pra Studio Ristyle per Dasmen tuaj, apo fejesën, ditëlindjen e çdo festë e party të ndryshme dhe dhurojini vetes një kujtim profesional, me kualitet dhe që ke qef ta shohësh.
Lexo më tepër...
Rregjistrohu në këtë RSS feed
  1. Hot News
  2. Tags
  3. Comments
Nuk keni ide te mira? Punoni me dike qe i ka.

Hits:183

Gezuar Pashket

Hits:196

bukuria e fermave shqiptare

Hits:301

Hits:427

Bananja ben mire per shendetin - Ja pse!

Hits:382

RoomScan - Krijojme planimetrine e shtepise me kete app per iphone

Hits:155

Identifikohu or Krijo akount